O Nas | STARWAGEN

O Nas

STARWAGEN jest kluczowym partnerem biznesowym firmy PATRIOT RENTAL.

STARWAGEN zapewnia niezbędne pojazdy na potrzeby całego procesu produkcji filmu/filmu lub imprezy.

Należą do nich starwageny, campervany, wozy do charakteryzacji, wozy kostiumowe, toalety, mobilne biura, mobilne generatory o mocy od 30 do 600 kW, podstawy oświetleniowe, wozy kamerowe, wieże i wózki antenowe.

STARWAGEN dba o komfort i wygodę swoich klientów, wyposażając każdy pojazd we wszystko, co potrzebne do pracy i wypoczynku. Cechami wyróżniającymi nasze kompleksy są: stylowy wystrój, przestronne salony, profesjonalne wyposażenie garderoby i kostiumerii, myjnie, pralki i pełne zaplecze higieniczne.

Dzięki nienagannej obsłudze i indywidualnemu podejściu do każdego projektu jesteśmy w stanie zapewnić zaplecze charakteryzatorskie i garderobiane, kampery i starwagony dla światowych gwiazd.

Nasi menedżerowie wezmą pod uwagę wszystkie Twoje życzenia i pomogą Ci wybrać odpowiedni kompleks, niezależnie od tego, czy będzie to projekt długoterminowy czy jednorazowa zmiana, wyprawa do innych krajów czy strzelanina w centrum Kijowa.

Życzenia i rekomendacje naszych klientów są podstawą ciągłego doskonalenia i rozwoju naszej firmy. Szanujemy i cenimy naszych klientów, dlatego też stali klienci otrzymują specjalne warunki.